Dokonalá mrcha 1

17. září 2006 v 20:39 | Evelyn |  Dokonalá mrcha
"Lin'! No tak Lin' kde seš?Už sem doma a chci ti někoho konečně představit!" Volala Denisa na svojí sestru. "Já tě slyšim,nemusíš tolik ječet…co se děje,btw vítej doma!" odpověděla Linda z koupelny,která se nacházela poblíž vchodových dveří,kde si právě sundávala Denisa a její kluk boty. "pojď sem,chci ti někoho konečně představit" "moment,jen si domaluju lesk na rty a hned sem u vás"ozvalo se z koupelny…
Bill zvednul obočí v pobaveném výrazu. "no to je celá vona,vždyť sem ti říkala,jaká je :)"usmála se Denisa na Billa. Ozvalo se bouchnutí dveří a Linda šla přivítat svojí sestru a taky byla hodně zvědavá na kluka,kterého si přivedla Denisa.
"čaau:)"došla až k nim a hodila na ně jeden ze svých okouzlujících úsměvů. Bill stál a zamyšleně sjel Lindu pohledem. "Dee Dee,už si mi chyběla!Bylo tady moc ticho bez tebe!" Linda objala svojí sestru. "Mně už se taky stejskalo…a tohle-to je Bill"řekla hrdě Denisa. Linda k němu natáhla ruku a zopakovala úsměv. "moc mě těší,jsem Linda,ale to už určitě víš. Ráda tě konečně poznávám.." tyhle řeči a okouzlující úsměvy…na to byla Linda profík. "i mě těší.Dee o tobě hodně mluvila.Rád tě poznávám"řekl Bill a na tváři se mu taky objevil úsměv. Možná upřímnější než ten Lindin.
"tak poďte,musíte mi vyprávět jak ste se měli…zajimá mě to a hodně"došli až do kuchyně,kde si všichni sedli ke stolu. "kdo si dá kafe?" Denisa i Bill by kafe rádi. Denisa se zvedla,že své sestře pomůže,ale ta jí poslala zpět ke stolu "nech toho a sedni si,dneska se o vás postarám já.navíc,stejně musíte bejt unavený z tý dlouhý cesty…"
Linda obstarala všechno možné občerstvení a usadila se zpět ke stolu. "tak co jak bylo?" položila jednoduchou otázku… Denisa s Billem začali vyprávět o dvou týdnech co byli pryč. A kde že byli? Billova skupina měla pár koncertů po Německu a Bill chtěl vzít Denisu s sebou. Tenhle pár spolu už byl něco kolem půl roku,přesto Linda mohla poznat Billa až dnes. Byl hodně pryč a každou možnou volnou chvilku trávili spolu.Je jasné,že chtěli soukromí a ne ztrácet čas povídáním si s Denisy sestrou. Až dnes nastal ten okamžik,kdy se Bill s Lindou konečně potkali.
"takže koukám,že ste si to tam asi dobře užili co?"shrnula to Linda. "jasně,bylo to skvělý,škoda,že už sme museli zpátky domů."odpověděla Denisa. Bill se kouknul na hodinky a pak se trošku zděsil. "sakra,vždyť já tě jen jel doprovodit,místo toho už tu jsem přes hodinu.Dneska je rodiná večeře…to nesmim propásnout." Všichni se zvedli a dívky šly vyprovodit Billa ke dveřím. Denisa ještě dostala od Billa krátkou pusu na rozloučenou a se slovy "zítra zavolám Dee"se za Billem zavřely dveře zvenku. Linda by lhala,kdyby řekla,že by jí taky taková pusa na rozloučenou vadila. Bill se jí líbil a to dost,byl prostě něčim zvláštní,vyjímečný…zajímavý člověk,kterého určitě stojí za to poznat blíž.
"Tak co na něho řikáš Lin'?" zeptala se s úsměvem Dee Dee. "milej kluk,vypadá dobře,i když musim říct,že trochu zvláštně.." "já vim to jeho líčení a tak." "je hezčí než z časopisu"řekla Lin'. "viď?taky si myslim,navíc…když ho poznáš blíž,tak zjistíš věci,který bys do něho naprosto neřekla" "například?" "je moc hodnej,citlivej,má rád malý děti..víš je prostě jinej,než je jeho vzhled" "aha,tak takhle to myslíš. No tomu věřim,protože když se koukneš do jeho očí,tak vidíš takovou něhu" "jo přesně!toho sem si taky všimla hned napoprvý,když sem ho viděla"řekla zasněně Dee Dee.
"víš stejně mě trochu štvalo,že ho vlastně jakoby neznám.ste spolu už přes půl roku a ty jsi mi ho představila až teď" Linda se prostě musela zeptat. Denisa reagovala přesně,jak Linda čekala. Sklopila oči a koukla se do země. Vlastně Linda začínala tušit,proč tak dlouhou dobu nesměla znát Billa.
Karolin & Tersa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dzesi3 Dzesi3 | E-mail | 2. srpna 2007 v 22:21 | Reagovat

preco? sqelaaaaaaaaa ff

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama