Byla to chyba! 26

31. října 2006 v 17:19 | Evelyn |  Byla to chyba!
,, Ne moje určitě ne!" usoudí po chvíli a prohlíží si tu knihu kerou držím v ruce. ,, Tak nic!" ,, Proč se ptáš?" ,, Ráda bych si tu knihu přivlastnila!"
,, Co ti brání?!" ,, Nic!" ,, Fajn tak si ji sbal , vem , přivlastni….!" ,, Je moje!" a bežím nahoru do pokoje. Billa tam nechám stát , ať si dělá co chce! ;)
Zaparkuju na mým letišti-posteli- a začnu tu ,bibli, číst od začátku.
Za okamžik vedle mě leží Bill a pozoruje mě. ,, Co tady děláš?" tázavě se na něj podívám. ,, Zajímá mě co je v tej knížce dyž tě tak bere!" a očkem šilhá na tu knihu. ,, Ahááááá , tak to jo , hey na tady to máš a čti!" a vrazím mu knížku do ruky. ,, Hele neblázni já neumim číst!" ,, Tak dávej pozor Billísku…….podívej tak tady tohle písmenko je L vidíš a tohle za O!" a prstem mu ukazuju jednotlivá písmenka , fakt sranda :D ,, Takhle doslovně sem to nemyslel jenom tak obrazně , to neřeš tak já budu číst!" uvážil nakonec , odkašlal si a začal teda číst.
Četl asi pět minut a já sem byla víc a víc ospalá. Hlava mě klimbala tak furt porád dokolečka a nakonec mi spadla na Billovo rameno , oči se mi po chvilce sami zavřely.
,, NEO!!! Nechrápej!!!! Já ti tady čtu a ty mi do toho začneš chrápat!" probere mě Bill a prudce zavře knížku. Už ho to asi nebaví :/ ,, Za to nemůžu mě uspáváš!" a zase hlavu urychleně vrátim do správný polohy.
,, Příště ti už nic nepředčítám aby bylo jasno.Úplně zbytečně si tady namáhám hlasivky a ty tady spíš!" rozčiluje se Bill a ani newim kloudně proč , zas se toho tolik nestalo ne? ,, Klííííííííííííííd Bille dyť se toho zas tak tolik nestalo tak nešil!" klidnim ho páč mi řve do ucha a mě to dvakrát nejní příjemný. ,, Hmmmm fajn , ale jak sem řek už ti nic číst nebudu!"
,, Tak nečti , si to přečtu sama zas tak blbá ještě nejsem!" a vytrhnu mu knihu z rukou. O5 ji otevřu na nějaký stránce a začnu číst i když newim vo co go!
Bill se jenom zamračí a pozoruje mě.
Chviličku si čtu , pak knihu nečekaně zavřu a zase si začnu Billa všímat.
,, Co se tak mračíš?" zeptám se ho. ,, Mám k tomu důvod!" odsekne vztekle. ,, Hey nebuď nasranej za to nemůžu žes mě uspal!" ,, Já za to můžu??? Ani náhodou!!! A pro tvojí informaci já každopádně nejsem nasranej!" a zamračí se ještě víc. Teda aby se ho člověk skoro už bál. :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dzesi3 Dzesi3 | E-mail | 11. června 2007 v 20:27 | Reagovat

hi ! suprove ale nech sa Bill koli tomu moc nenahnevaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama