Hotel Lemonek 2.řada 42

31. srpna 2007 v 16:20 | Evelyn |  Hotel Lemonek 2.řada
dyž už sme oba hotový, jdem za Tomem a Dreduš..... přídem ke dveřím a zaklepem. Po svolení dále vlezem dovnitř.
Tom: "čaute!!!" řekne nám
Bill+Tera: "čus"
Tera: "ehm kde máš Dreduš?!?"
Tom: "mno před pul hodinou mě vyhnala z koupelky nebo už jsem byl oblečený atd."
Tera: "aaahaaa chce zapůsobit"
Bill: "tjn to máš pravdu!!!"
Tom: "to jako fakt?!? Mno tak to sem zvědavý v čem vyleze!!!" a ušklebí se na nás!!!
Tera: "mno ta mi už pudem dolů"
Tom: "ok do 10seti minut jsme tam!!!" a Tera s Billem šli dolů k recepci.
--------------------------NA POKOJI U DREDUŠ A TOMA------------------------
Tom: "Dreduš honem už na nás čekají dole!!!"
Dredka: "jj už jdu"
Tom: "tak si pospěš" řekl a otočil se zády ke koupelně. Já jsme otevře potichu dveře a řekla jsem "tak co jak vypadám?!?" Tom se otočil a jen se zmohl na "sqěle!!!" a sjížděl mě pohledem. Měla jsme na sobě černou minisukni krátky černobílí triko a k tomu svy skejťásky černo bílí botky. Ja jsem se na Toma jen uculila jako díky a libla jsem ho na rty.
Dredka: "tak jdeme dolu?!?za nima?!?"
Tom: "j…j….jooo" řekl koktavě. Ja jsem se škodolibě usmála. Jak jsme sjely výtahem dolů k recepci tak tam na nás Teras Billem už čekaly.
Bill: "no kde ste?!?"
Tera: "no konečně!!!" my sme se na ně jen pousmály a šli jsme dál. Jak sme vylezly z hotelu tak nás před hotelem čekalo už auto. Nasedly jsme dovnitř. Tera s Billem se rozvalily a ja se chtěla taky rozvalit.
Tom: "dreduš sedni si na mě" já sme nic nenamítala a tak jsem si na něj sedla. A mrkla jsem na Teru že ho rozrajcuju. Tak jsem se párkrát zohla že se potřebuju protahnout párkrát jsem si protáhla ruce směrem dolu a pak jsem se začala kroutit na jeho klíně. Tom se statečně držel ale nakonec to neudržel a vydal ze sebe upe divny zvuk ve stylu (no ty woe to teda bylo něco) my sme se na Toma všichni podívaly jako co je!!! Ale ja s Terou jsme si plácly že jsme dobra!!! :-P
Tom: "ty seš ale potvora!!!"
Dredka: "já vím brouku" a začli jsme se pomalu a opatrně líbat. Tera s Billem jen kroužily očima ale pak se nechaly unést a začly se líbat taky. po chvilce jsme zastavily u školy. Jelikož už byly kluci dlouho slavní tak na nás před autem čekaly už bodyguardi. My jsme si s Terou myslely že můžem jít normálně spolu sami bez bodyguardu ale kluci si to nepřáli a bodyguardi taky ne že už nás párkrát zmlátily. Tom a Bill vylezli z auta a hned byl histericky řev těch holek.
Tom: "poď Dreduš" a podával mi ruku. Já jsem si svoje prsty propletla jeho.
Bill: "ty taky Tery poď jdeme do třídy!!!" a taky si propletly prsty!!! A šli jsme v davu holek a v kroužku který nás obklopoval bodyguardy směr škola a třída. Jak jsme vešli do třídy(to už bylo asi 5 minut po zvonění kvůli našemu bezpečí)tak jsme měli rezervovane dvě lavice vepředu hned u dveří!!! Pozdravily jsme uču ta nám dala hned vízo mi ji předali nějaky bombišky a kluci kytky.
Uča: "kluci třída mě poprosila abych vás poprosila jesi by ste jim nedaly autogramy!!!"
Tom: "proč ne?!?" a šibalsky se usmál. Já jsem se na něj podívala ve smyslu skus něco udělat a je mez náma definitivní konec. Tom se na mě sice nepodíval jen mě přehled ale hned mu bylo jasny co by se stalo.
Bill: "jn pohoda" Tera byla v klidu nebo věděla že Bill ji neublíží. A tak kluci obcházeli třidu. V prostřední lavici v prostřední řadě seděla holka. A první pohled byla opravdu pěkná ale taky pěkně namyšlena. Ona věděla že chodím s Tomem když se o tom všude píše že. Jak byl Tom u ní tak si mu začla hrát s dredy a šeptat mu něco do ucha a stíhala pozorovat i moji reakci ja jsem uplně pěnila!!! Protože jsem věděla že ji Tom podlehne a něco ve smyslu tak se ubidíme zítra ji řekne.
Tom: "ehm promiň vidíš tamhle je moje holka takže mi nech moje dredy napokoji ja ji nepodvedu jen kvůli toho že vypadáš dobře miluju ji!!!" dal ji podpis a pokračoval dál. Ta holka jen na mě koukala a já z toho měla velkou radost co Tom udělal!!! A tak to na Billa ani neskoušela nebo ví že on by udělal to samí a etě by z toho udělal skandál!!! My jsme s Terou byly velice spokojené že to kluci v klidu zvládly obzvlášť já.
Bill: "tak nashledanou paní učitelko užíte si prázdniny"
Tera+Dredka+Tom: "nápodobně" a Tera s Billem si dali ruce a mě chytl Tom za zadek a ja jeho kolem pasu. Při odchodu ze třídy sem byla tak škodolibá že jsme se etě na tu holku podívala jak puká žárlivostí. A můžu vám říct byl to krásný pohled!!! :-P jak jsme vylezly ze školy tak jsme mohly jít svobodně bez bodyguardů nebo všichni byly ve třídách. A tak jsem Toma zatáhla aď de pomaleji.
Bill: "hej kde se tak loudáte pojďte" a Tera se na nás otočila a já na ni mrkla a ona pochopila že cu být na filu s Tomem sama.
Tera: "Bille nech je šak oni dojdou!!!"
Bill: "ahaaa už chápu tak to jo" a šli pomalu do auta.
Dredka: "Tome"
Tom: "ano?!?"
Dredka: "sem ráda za to co si řekl tý holce!!!"
Tom: "já taky překonal sem sám sebe a sem fakt rád že sme ji odolal!!!"
Dredka: "já sem ráda za tebe!!!" a začli jsme se líbat. A jen sme slyšely….. wooooooow a pak tleskáni!!! Podívaly sme se do oken školy a v každé třídě byly děcka nalepený na oknech včetně té holky!!! A my se začly smát!!!! :-D
Dredka: "Tome je tam v tom okně i ta holka poď ji poškádlit aď ví že my dva budem pořád spolu!!!"
Tom: "ok si piš že zůstanem spolu!!!" já sem se etě před polibkem na tu holku zadívala ve smyslu dívej se Tom je muj a on mě kvůli tobě neopustí a ty to sama víš. A políbily jsme se s Tomem!!!
Tera: "hej lidi dělejte za dvě minutky zvoní na přestávku a to by ste byly vy dva snadným terčem pro šílený dav fanoušků!!!!"
Bill: "přesně tak honem!!!" my sme se s Tomem na sebe jen podívaly, chytly jsme se za rulku a rychlím krokem sme šli do auta. Jak se za náma začaly zavírat dveře tak zrovna začalo zvonit. Polovina školy možná i více se hned rozběhla k autu. My sme nastartovaly a odjely kluci jim maximálně zamávaly a to bylo všechno!!!
Tom: "tak to bylo pěkně načasovaný :-D" zasměje se nad tím že sme do auta vlezly v pravej čas
Bill: "tjn to teda bylo kdyby sme vám to neřekly tak už nejspíš nežijete"
Dredka: "to máš asi pravdu Bille :-D" Tera která nás nevnímala se jukla na svoje vízo!!!
Tera: "no ty woe, no ty woe už ste se kukaly na své vízo?!?"
Tom+Dredka+Bill: "ne proč?!?"
Tera: "tak s jukněte!!!"
Tom: "no ty woe"
Bill: "wow"
Dredka: "no ty krávo!!!"
Bill: "hele a etě u toho máme lísteček.
Tera+Dredka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama