Tokio Hotel vypustili hysterii v Limě než dorazí do Chile

26. listopadu 2010 v 19:54 | Evelyn |  Články

Německá čtyřka hrála pro více než osm tisíc lidé minulou noc v peruánském hlavním městě, se show plnou speciálních efektů. Toto odpoledne dorazí do Santiago před jejich show v Movistar Arena.
Křik a omdlévání. To jsou ta nejopakovanější slova peruánských médií, která píší o koncertu Tokio Hotel z minulé noci v Jockey Club v Limě, koncert byl součástí Humanoid City Live Tour, první Latinsko-Americké turné, které dorazí i do Santiaga.
Německá čtyřka, jedna z nejpopulárnějších mezi mládeží hrála pro osm tisíc lidí, hlavně dívek, s futuristickým nádechem a poukazovali na svůj úspěch písněmi Automatic, Darkside of the Sun, Alien a Human Connect To Human, mezi všemi ostatními.
"Na show Tokio Hotel se zažila naprostá masová hysterie s tucty fanynek v mrákotách. Němečtí zpěváci se objevili na podium v devět večer a vyvolali explozi výkřiků od téměř 10000 fanoušků," oznámil Perú21.
Webová stránka Radio Programs of Peru zvýraznila použití speciálních efektů, ohňostroje během koncertů a stejně tak i pravidelnou výměnu kostýmů zpěváka Billa Kaulitze.
"Po hodinu a půl si Tokio Hotel fanoušci užívali show, během které křičeli, potili se a dokonce omdlévali. Lékaři museli asistovat i u fanynky, která nebyla schopna ovládnout svoje emoce," bylo řečeno.
Kapelu dokončuje Tom Kaulitz, Georg Listing a Gustav Schäfer, jsou jedním z nejúspěšnějších projektů, který se kdy objevil v Německu, toto odpoledne dorazí do Santiaga a plánují vystoupit v Movistar Arena. Stále si můžete přes Puntoticket koupit lístky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama