Splněná fantazie

11. prosince 2010 v 19:40 | Evelyn |  Články

Cesta, kterou podnikli Tokio Hotel fanoušci v Limě byla dlouhá, velmi dlouhá a únavná. Ale když jsou věci takové, tak si to více užijí. A to se stalo devíti tisícům lidí, kteří přišli na koncert: užili si to, dokud jejich srdce neexplodovala radostí. Byli to hlavně ti, kteří v tom dni šli taky na letiště, a další, kteří kempovali před Jockey klubem, všichni z nich byli kolem deváté večer už vevnitř, dívali se na bílé závěsy, které brzy měli spadnout a ukázat první píseň jménem "Noise" a ukázali svoje šílenství.
"Make some noise...", zpíval Bill Kaulitz společně s kapelou, když se náhle objevila první dívka v bezvědomí z tohoto večera, oběti silného okouzlení touhle čtyřkou z N2mecka, nebo jednoduše oběti slabosti z toho, jak stáli dlouhé řady a čekali dlouho. Nicméně byla to řady energie, která dosáhla tisíce na začátku koncertu a nemohla se snížit. "Human Connect to Human", "Breakaway" a "Pain of Love" vyvolali taky mezi fanoušky šílenství, že nemohli přestat křičet a dokonce se objevily i emocionální slzy.
Bill Kaulitz taky vypadal emociální, oblečen ve futuristických kostýmech, spojený bateriemi, díky kterým bude zářit, stejně jako nám řekl před pár týdny v interview, než dorazili do Limy. Tom nosil to samé co na DVD a přiváděl své fanynky k šílenství s tím, jak hrál na kytaru a dělal provokativní výrazy, které starší Kaulitz předával fanouškům.
Georg Listing se svými dlouhými vlasy a Gustav Schäfer s normálnějším stylem za bicími demonstrovali, že i oni mají ty, kteří pro ně křičí a nemůžou přestat si je fotit. Během koncertu, fanoušci šíleli kvůli nejpopulárnějším písním jako "Automatic", "World behind my wall" a "Darkside of the Sun" a neváhali udělat ty nejlepší fotky nebo videa z koncertu.
Ve vizuálním aspektu, evropská čtyřka představila futuristické podium, kterému nechyběly ani velké obrazovky, hydraulická platforma, mosty a taky motorka. Neočekávali jsme, že tu bude i molo, ale bylo; i když ho kapela použila jen třikrát nebo čtyřikrát. A bylo to tak lepší, protože kvůli šílenství fanoušků by se mohla stát nehoda.
Nakonec kapela odešla potěšena, jak Bill řekl při možné příležitosti, jenom čas ukáže, kdy se budou moci zase v budoucnosti ukázat. Jediná jistá věc je to, že tu budou mít lidi, kteří na ně budou vždy čekat. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama