Tokio Hotel poprvé v Tokiu

15. prosince 2010 v 15:52 | Evelyn |  Články

Tokio - mladé japonské dívky čekaly na tuto chvíli tak dlouho: když kapela Tokio Hotel vstoupila do rezidence německého velvyslance v Tokiu s úsměvem, tucty mladých japonských dívek a žáků německé školy v Yokohama začali radostí křičet.
Velvyslance Volker Stanzel je nenechal čekat dlouho, nyní mají šanci se ptát kapely na to, co se jich vždycky chtěli zeptat: dívka chce vědět, jaký dojem mají na japonské dívky. Vlastně chtěl mít tuhle otázku zodpovězenou Billem Kaulitzem, ale raději předal mikrofon svému dvojčeti Tomovi: "Jsou tu pěkné dívky," řekl s úsměvem a dívka okamžitě roztála.
Tokio Hotel jsou v Tokiu naprosto poprvé. Ale nebude to naposled. "Jsme opravdu ohromeni, že tu máme tolik fanoušků. Neočekávali jsme to," řekl Bill. Již na letišti bratři a dva další členi kapely, Georg Listing a Gustav Schäfer byli přivítáni vánočními dárky jako Origami vánoční přání.
Reakce jejich fanynek může být podobná ostatním fanynkám v Německu..."Ale musím říct, že dívky tady jsou více zdrženlivé, trochu stydlivé, což si myslím, že je naprosto roztomilé," řekl Bill, jeho černé orámované oči zářily. Se svým stylovým outfitem - vojenskou bundou, černým trikem pod tím a páskem, který měl přes svoji hruď - naprosto sedí do Tokia a mladé scény hlavního města, podle jeho japonských fanoušků.
A přesto, že mají v kapely jméně "Tokio", tak nevědí o Japonsko skoro nic. Vybrali si "Tokio", protože je to jejich cíl, o kterém snili, že ho dosáhnou, ale "nikdy jsme si nepředstavili, že ho jako kapela navštívíme," řekl Tom. "Když jsme začali, tak jsme nevěděli nic o Manga nebo čemkoli z Japonska," přiznává Bill. Řekli, že slyšeli o japonské Pop-muzice, J-Pop, ale "Opravdu nemáme tušení." Ale to se změní. Na začátek jenom pár dní v Japonsku - vystoupení na německém velvyslanectví, následováno malým showcase pro reklamní účely před pozvanými hosty - je naplánováno.
Ale to není vše: V příštích měsících je naplánováno více návštěv Japonska. "Právě se vracíme do našeho kreativního procesu ve studiu," řekl Tom. "Japonské výlety jsou jediná věc, kterou budeme dělat, až budeme ve studiu," japonské turné bude nejspíš po vydání nového alba. Tokio Hotel nedávno vydali svoje Best Of album.
V každém případě již dobyly srdce svých fanynek. "Ich liebe dich," mladá japonská dívka zakřičela v němčině. Dalš dívka, která cestovala do Japonska z daleké provincie měla černé Tokio Hotel triko, cvičila němčinu před zpíváním na velvyslanectví: "Ich möchte Dich heiraten" (Chci si tě vzít). A 30letá japonská žena požádala německého reportéra, aby ji naučil větu, kterou chtěla říct Billovi a Tomovi: "Ich wollte, ich hätte Euch zur Welt gebracht" (Přála bych si, abych vás přivedla na svět.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama