VIP-vila od Tokio Hotel

20. ledna 2011 v 15:48 | Evelyn |  Články

Realitní makléř propaguje pozemek se sloganem "VIP-vila od Tokio Hotel". Podle informací bude bývalá rezidence populárních dvojčat z Magdeburku Billa a Toma Kaulitzových na pronájem.
Jednou žít jako Tokio Hotel: v malém městě Seevetal-Emmelndorf, jižně od Hamburku, je nyní možný. Makléř nabízí vilu, která má 3000 metrů čtverečních jako "parkovní usedlost". Bývalá rezidence Billa a Toma Kaulitzových bude pronata za 3000€ měsíčně, včetně ostatních nákladů.
Na internetové stránce je dům odkázán jako "dobře skrytý" a "velmi ojedinělý" - neudělaný jenom pro vystresované popové hvězdy. Nový nájemce bude za tuhle cenu mít tři ložnice, tři koupelny, parketovou podlahu, krb a extra masážní sprchu o celkově ploše 230 metrů čtverečních. Ti, kteří mají zájem, mají i možnost tajně o tento dům požádat. Opravdový realitní makléř nechtěl na tohle téma komentovat.
Nicméně nová rezidence dostane dobrý poplašný zařízení, v září se totiž neznámí pachatelé vloupali přes terasu a prohledali několik pokojů. Tokio Hotel hvězdy v domě nebyli, když se to stalo. Kaulitz dvojčata se odstěhovala na podzim 2010 do Los Angeles.

source: Focus.de
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama