Bill Kaulitz: „Neslavím svátek Svatého Valentýna, protože nemám přítelkyni.“

19. února 2011 v 10:51 | Evelyn |  Rozhovory

Tento týden jsme se setkali s fenomenální kapelou Tokio Hotel. Skutečně, Nana Otsuka se s ním včera setkala a udělala se členy Tokio Hotel, kteří navštívili Japonsko, interview.
Prodali více než sedm milionů alb! Jsou nejúspěšnější interpreti v Německu za posledních dvacet let. Tento týden měli Tokio Hotel svůj debut v Japonsku!
Včera v budově v Tokiu, jsme navštívili kytaristu Toma, zpěváka Billa dvojče. A taky basistu Georga a bubeníka Gustava!

Outfit zpěváka Billa byl unikátní. Měl stříbrný oblek! Jak se očekávalo, naprosto zářil! Nejdřív jsem se zeptala na nevyřčený příběh kapely a odkud jméno Tokio Hotel pochází.
Bill: To je otázka, na kterou se nás hodně ptají. Kapela byla vytvořena když jsme byli mladí a kapely první jméno bylo Devilish. Chtěl jsem cool jméno, a tak jsme začali hledat nové jméno pro kapelu, měli jsme nápad s Tokio Hotel. Znělo to dobře, Tokio je vzdálené město a drželo nás to motivované. A proto, Tokio Hotel jsem si pomyslel, že je pěkné jméno.

"Tokio je cíl," zněl o místo symbolu. A symbol pro místo, kde žijí je Hotel. Jméno kapely je plné snů.

Později jsem s nimi mluvila o prvním japonském albu DSOTS. Slyšela jsem, že je to spojené album.
Bill: Nejdřív jsem chtěl udělat nějakou speciální edici pro japonské fanoušky. Myslím, že potřebujete pochopit, co posloucháte na albu Tokio Hotel. Dali jsme tam písně z předchozích alb. Myslím, že je to nejlepší pro Tokio Hotel album jako tohle. Co se týče výběrů písní, každý člen kapely vybral své oblíbené. Například jsme se rozhodli pro Monsoon, protože jsme se shodli, že je to pro nás dost speciální píseň. Je to náš první single.

Za pár dní je 14.února, den Svatého Valentýna. V Japonsku mladé dívky nabízí klukům, které milují, čokoládu! Tady je jejich reakce, když jsem jim to řekla!
Bill: Opravdu?! Tohle musíme zavést v Německu! Závidím japonským klukům. V Německu taky slavíme Valentýna. Ale kluci dávají dárky dívkám. Taky můžete dát dárky důležitým lidem, jako vaše rodina. Já nedávám nic, protože nemám přítelkyni. Ale Georg má, proč ji proto nenabídneš něco jako auto nebo diamant?

Jak bych chtěla být japonským klukem. V Německu a Japonsku je něco jiného! Nevěděla jsem, že Georg má přítelkyni! Nabídla jsem jim proto čokoládu!

Členi Tokio Hotel se rozhodli ještě posluchačům předat poslední zprávu.
Bill: Děkujeme za vaši podporu, lidi. Jsem velmi šťastní, že jsme v Tokiu. Doufám, že se brzy uvidíme!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jiridolejs jiridolejs | 28. srpna 2011 v 22:28 | Reagovat

Dostávám chutě, pojď se mnou miláčku, do koupelny zvu Tě… Otevři ústa, mírně si poklekni, přimhuř si oči, naposled nadechni. Nástroj je navlhlý, zdá se být připraven, zvláštně je upraven. Krátkými pohyby, dovnitř a ven, uvolni krk, je to jak sen. Lepkavou hmotou plní se hrdlo, radši to vyplivni, Ty moje trdlo. Opláchnu nástroj, otřu si hubu, taky Tě vzrušuje laska a pravda od fasistickeho zlocince vaclavahavla a čištění zubů ,,,,,,,,,,,,,,,http://hedvicek.blog.cz/1103/co-jste-si-vycinkali
mamo ,tato, chci byt ceskym prezidentem jako vaclavhavel a jeho stvoritel do roku 1989 byvaly komunisticky zlocinec vaclavklaus po roce 89 ten nejvetsi demokrat mamo tato chci taky jenom beztrestne vrazdit, kract a lhat co bych si jako cesky prezident mohl vic prat mamo tato to je neuveritelne  kolik zradneho  dobytka s nima spolupracuje 
budu vrazdit kract a lhat budu si na filosofa jako schizofreny alkoholik, komunisticky kolaborant vaclavhavel za pomoci zlocincu kteri veli justici ,radiu televizi a kolaborantskym novinarum censury hrat chci byt jako nejvetsi otec vlasti zakladatel mafianske vlasti vaclavhavel a zavrazdenym a okradenym obcanum komunistickyma vrahama do ksichtu srat a chcat,a chci kolem sebe videt duchodce hlady umirat a ja budu bezbrane deti vyzirat a dozivotni presidentskou penzi pobirat chci byt  jako nenahraditelny cesky prezident, vaclavklaus totalni censuru a analni hratky s ceskym narodem milovat

http://pseudodemokracie.webovastranka.cz
vaclavhavel a jeho 21lete fasisticke orgie udelalo s ceskeho naroda bezprizorni slepice
Prosím šiřte toto všemi kanály

TOTALNI FASISTICKA
CENSURA                          Děkujeme
Hledam obcany kterym vaclavhavel s polistopadovyma fasistickyma zlocincema rozkradli majetky
cesky president to je dnes fasistiky zlodej a lhar aby se udrzel i moci jako kaddafi stane se s neho zitra masovy vrah tito fasisticky cirkusaci kteri v dnesni dobe zongluji mezi opratkou a nakradenym blahobytem dobrovolne od koryta neodlezou a člověka s lidskými vlastnosti mezi sebe nepusti ,
zapoj se i ty do boje ze zlocincema co vladnou v nasi vlasti!!!!!smrt havlovskym kolaborantum,okupantum vyziva  jiridolejs zaruka demokracie v nasi zemi

2 ThesisWriting ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 10:37 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

3 Davidzef Davidzef | E-mail | 28. července 2017 v 11:37 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудаление негативных отзывов Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

4 Dannydaunc Dannydaunc | E-mail | Web | 13. srpna 2017 v 14:43 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

5 Avito321hex Avito321hex | E-mail | 29. září 2017 v 16:49 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито казань в долг деньги
как на авито удалить аккаунт если его заблокировали
авито продать аккаунт клэш
авито кошелек как заработать
как зарабатывает сайт авито деньги

6 AlysonVif AlysonVif | E-mail | Web | 8. října 2017 v 14:17 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a stretch. I am already losing sleep maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/codeine-and-tramadol>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

7 BethanyHbd BethanyHbd | E-mail | Web | 25. října 2017 v 17:25 | Reagovat

http://gameflash.vn/profile/66789/claudioschu.html

8 BethanyRxl BethanyRxl | 26. října 2017 v 21:09 | Reagovat

Hi all! Lately I have been fighting with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.dailymotion.com/video/x65414u>read more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

9 MichaelThash MichaelThash | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 23:00 | Reagovat

canadian pharmacy reviews
<a href=http://waltcoexpress.com/>canada drug</a>
trusted overseas pharmacies
<a href="http://interlandchemie.com/">canada pharmacy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama