Closed

18. března 2011 v 17:06 | Evelyn
Z osobních důvodů, na dobu neurčitou.
Již několik měsíců mě práce na blogu nebavila a přišlo mi to jako povinnost než zábava, jak tomu kdysi bylo. Člověk musí být celé dny u počítače a přehrávat fotky a překládat články, aby měl šťastné a vracející se návštěvníky. Často jsem si kladla otázku, jestli vůbec tohle celé má nějaký smysl vzhledem k počtu komentářů, které se neobjevovaly ani u překladů a stále byla naopak nižší návštěvnost. Když jsem dala článek, že budu přidávat méně, tak jsem obdržela zprávy typu, jak na tento blog kašlu a nemá ho cenu dál vést. Popravdě, blog byl z mého vlastního rozhodnutí! Už nějakou chvíli jsem přemýšlela nad tím, jestli mám tento blog zavřít a konečně jsem k tomu dnes došla. V poslední době bylo málo času a potom bylo mnoho práce v jeden den - což se ani některým nelíbilo. Přesto jsem v posledním měsíci pořád přemýšlela, jestli to mám opravdu udělat nebo ne. Nemohla jsem k tomu najít kuráž a nakonec se našla. Navíc jsem si zkusila i udělat seznam "Pro a proti", jak nerozhodně jsem na tom byla, a bohužel je pravda, že strana "Proti" byla větší než "Pro. Velice se omlouvám všem autorkám povídek, které je u mě mají rozepsané. Omlouvám se i vám, kteří stále stojíte při mě. Je pravda, že můj život se nebude moci v budoucnosti točit kolem práce na blogu, ze které člověk nic nemá, a že u Tokio Hotel je práce opravdu dost - každý den! Stejně jako Tokio Hotel měli svůj sen, i já mám ten svůj a hodlám na něm pracovat. Ale to bohužel s velkou prací kolem Tokio Hotel blogu nejde. Tento blog nikomu předávat nebudu a ani mazat ho nebudu. Chodit pro starší věci si sem můžete i nadále. A kdo ví, třeba ho jednoho dne zase otevřu :)
Pokud chcete, tak můžete navštívit http://www.tokiohotelus-forum.com/, což je to nejvíce a nejlépe informační centrum kolem Tokio Hotel, a kde budu nadále aktivní a k sehnání.
Evelyn
***
For personal reasons, for indefinite period.
I was already bored by making this blog for few last months and it was more like duty than fun like it used to be in past. Person has to be every day by the computer and post photos and translate articles in order to have happy and still coming visitors. There was question in my head if this all has some meaning because of zero comments and still lowing visitors. When I posted article that I will be posting less so I got messages about me not caring about this blog and there is no meaning to have it at all. Actually, this blog was from my personal decision! I was thinking about closing this blog for already some time and finaly I came to this decision today. I had less time in last weeks and than had lots of work in one day - which some persons didn't like at all. Still I was thinking in last month if I really should do this or not. I couldn't find courage and in the end I found it. I also tried to make list of "Pro and con" how much I didn't know what to do. And it is truth that "Con" were more than "Pro". I am really sorry to all of you who are behind me. It is truth that my life can't be all the time about blog from which I can't have anything and with Tokio Hotel there is really lots of work - every day! Just like Tokio Hotel had their dream I also have my own dream and wanna work for it hard. But that is unfortunately impossible with Tokio Hotel blog where is lots of work all the time. I won't give this blog to anybody and I won't delete it. You can come here for older things. And who knows maybe one day I will open it again :)
If you want you can visit http://www.tokiohotelus-forum.com/ which is the most and best informed centre around Tokio Hotel and where I will be still active and you can find me there.
Evelyn
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama